facebook telefon kontakowy
61 425 01 45

Wizytówki w 24 h

  • Najwyzsza jakość druku cyfrowego i ofsetowego
  • Indywidualnie przygotowane projekty
  • Papier kredowy 350g.
  • Druk jedno lub dwustronny
  • Dodatkowe uszlachetnienie: laminowanie, złocenie, uwypuklenie, druk 3D

 

Szukasz tanich wizytówek z drukarni blisko Poznania? Wybierz Copypoint!

Wizytówki – niewielkie, ale wiele mówiące karteczki, jakimi zwykło się wymieniać podczas kontaktów biznesowych, mogą przybierać różnorodny wygląd. Bywają proste w formie – białe z czarnym nadrukiem, albo wielokolorowe. Na pewno powinny odzwierciedlać charakter prowadzonej albo reprezentowanej działalności, a także nawiązywać do jej logo czy innych symboli. Jeśli szukasz firmy, która wykona i wydrukuje dla Ciebie tanie wizytówki – zapraszamy do skorzystania z oferty Copypoint – drukarni z siedzibą w Gnieźnie.

Dopracowane, eleganckie, tanie wizytówki wysokiej jakości dla Klientów z Gniezna i Poznania

Nazwa firmy, imię, nazwisko pracownika, numery telefonu, adres e-mail – to tylko kilka z wielu elementów, jakie mogą znaleźć się na wizytówce. Dobrze zaprojektowany bilecik pozwala szybko zorientować się w najważniejszych danych, a jednocześnie – świadczy o jego właścicielu. Dlatego tak ważne jest, aby wykonanie i druk wizytówek zlecić profesjonalistom. Copypoint to firma z niemal 30-letnim doświadczeniem. Nasi pracownicy to pasjonaci tego, co robią. Dbamy o ciągły rozwój oraz odpowiednie szkolenia, aby móc odpowiadać na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

Postaw na wizytówki, które będziesz z dumą wręczał Twoim partnerom handlowym

Zamiast oszczędzać na jakości papieru czy pracy grafika – postaw na profesjonalnie wykonane wizytówki od drukarni Copypoint w Gnieźnie niedaleko Poznania. Zdziwisz się, kiedy poznasz atrakcyjną ofertę cenową i – jesteśmy o tym przekonani – wrócisz do nas po dodruk. Wśród wielu funkcjonujących na rynku firm wyróżniamy się szczególnym zaangażowaniem w naszą pracę – od wysłuchania sugestii Klienta aż po ostatnie docięcie gotowych wizytówek.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie – z takim samym zapałem podchodzimy do wykonania tanich wizytówek dla małych, jak również dużych firm. Dzięki temu zyskaliśmy grono zadowolonych Klientów, do którego chcemy zaprosić dziś także Ciebie. Zadzwoń i powiedz, co możemy dla Ciebie zrobić!

cztery Powody
dla których warto wybrać nasze usługi
Praca jest naszą pasją

Budujemy marki, produkty oraz usługi odkrywając bezkres kreatywności.
Szybka realizacja

Działamy szybko i elastycznie, zawsze dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów.
Wieloletnie doświadczenie

Przeszliśmy daleką drogę od naszych początków w 1994 roku. Nieustannie uczymy się i rozwijamy.
Oferta promocyjna

Możemy wszystko
07 / 12 / 2018
Możemy wszystko

Sprawdź promocje
klawisz