facebook telefon kontakowy
61 425 01 45
dwie osoby przy komputerze

O firmie

Budujemy marki, produkty oraz usługi odkrywając bezkres kreatywności od 1994 roku. Stawiamy na jakość wykonania i na tej podstawie budujemy swój wizerunek na rynku polskim oraz zagranicznym. Oferujemy pełny zakres usług od projektu po wykonanie i montaż.

Charakteryzuje nas pełne zaangażowanie w każdy realizowany projekt.

Na tle innych firm wyróżniają się dużym zaangażowaniem w pracę, a także pozytywnym nastawieniem do klienta. Nasz zespół zapewni Państwu kompleksową obsługę od etapu projektu do produktu końcowego gwarantując przy tym miłą atmosferę i służąc radą. Wspólnie wypracujemy najbardziej optymalne rozwiązanie.

Wśród firm specjalizujących się w druku cyfrowym jesteśmy prawdziwymi liderami. Przez lata ugruntowaliśmy sobie silną pozycję na rynku. Jesteśmy cenieni przez naszych partnerów przede wszystkim za terminowość realizacji zamówień, a także dogodne warunki współpracy. Terminowość to jeden z naszych największych atutów, dzięki któremu zaufało nam już tak wiele firm – tak tych dużych, jak i mniejszych przedsiębiorstw.

Serdecznie zapraszamy do współpracy – jeżeli szukacie Państwo połączenia wysokiej jakości z błyskawiczną realizacją, a do tego istotnym kryterium jest cena – nie ma lepszej propozycji, niż nasza drukarnia i produkcja reklam.

                                                                                                       

cztery Powody
dla których warto wybrać nasze usługi
Praca jest naszą pasją

Budujemy marki, produkty oraz usługi odkrywając bezkres kreatywności.
Szybka realizacja

Działamy szybko i elastycznie, zawsze dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów.
Wieloletnie doświadczenie

Przeszliśmy daleką drogę od naszych początków w 1994 roku. Nieustannie uczymy się i rozwijamy.
Oferta promocyjna

Możemy wszystko
07 / 12 / 2018
Możemy wszystko

Sprawdź promocje
klawisz