facebook telefon kontakowy
61 425 01 45

Folia

Wykorzystywana jest do wyklejania płaskich powierzchni reklamowych jak:

  • Witryny
  • Pleksa/PCV
  • Szyby/Okna/Drzwi
  • Plandeki
  • Meble
  • Samochody
  • PANELE SZKLANE

Możliwość wycinania dowolnych kształtów i rozmiarów, co powoduje dodatkowe możliwości wykorzystania folii w reklamie.

One Way Vision jest folią okienną z naniesioną reklamą przez którą widoczność jest tylko w jedną stronę. Wykorzystywana w reklamach witryn sklepowych, autobusach lub samochodach. Specjalna folia do aplikacji okiennych i umieszczania grafiki na szybie. Dzięki setkom niewielkich otworów, czyli perforacji możliwe jest przenikanie światła i obrazu z obszaru jaśniejszego do ciemniejszego. Grafika wysłania wnętrze, prezentując obraz dla osób znajdujących się na zewnątrz, a osobom znajdującym się od tylnej strony wydruku umożliwiaj wzrokowy kontakt ze światem zewnętrznym. Powszechnie stosowana przy reklamach na pojazdach. Folie posiadaj atest oraz niezbędne wymogi do aplikacji na szybach pojazdów.

Folia Monomeryczna to ekonomiczna folia przeznaczona do ogólnego zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego. Do krótko i średniookresowych aplikacji na równych powierzchniach. Występuje w wersji błyszczącej lub matowej oraz przezroczystej.

Zastosowanie: tablice reklamowe, szyldy, płaskie powierzchnie samochodów, witryny sklepowe, dekoracje mebli i ścian.

Do zastosowań zewnętrznych zaleca się stosowanie laminatu stałego z filtrem UV zabezpieczającego przed promieniowaniem słonecznym niekorzystnie wpływającym na trwałość kolorów. Stałe laminowanie to naniesienie dodatkowej powłoki zabezpieczającej również przed uszkodzeniami mechanicznymi podczas aplikacji i użytkowaniu.

Folia Wylewana jest wytrzymała, rozciągliwa i odporna na warunki atmosferyczne (trwałość do 10 lat). Zalaminowane idealnie nadają się do aplikacji na powierzchnie z przetłoczeniami czy z wystającymi elementami jak np. nity, śruby idealna folia do wyklejanai powierzchni samochodowych.

Folia Odblaskowa

Folie ploterowe przeznaczone do wycinania przy użyciu ploterów tnących elementów mających szerokie zastosowanie w branży reklamowej (okna wystawowe, naczynia szklane, grafika banerowa i plandekowa), tworzeniu oznaczeń (np. tabliczki znamionowe, opisy), aranżacji wnętrz (np. dekoracje ścienne, okienne w tym witraże) oraz wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba ograniczenia przezierności szkła (karetki pogotowia, toalety, pomieszczenia służbowe). Oferujemy folie w szerokiej gamie kolorów (łącznie z bezbarwnym), wzorów ( np. efekt piaskowanego szkła) oraz metalizowane o lustrzanym połysku. Większość folii ploterowych jest odporna na warunki atmosferyczne oraz posiadają dodatkową ochronę przed promieniami UV dlatego mogą być z powodzeniem stosowane w zewnętrznych aplikacjach zarówno krótko, średnio jak i długoterminowych.

cztery Powody
dla których warto wybrać nasze usługi
Praca jest naszą pasją

Budujemy marki, produkty oraz usługi odkrywając bezkres kreatywności.
Szybka realizacja

Działamy szybko i elastycznie, zawsze dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów.
Wieloletnie doświadczenie

Przeszliśmy daleką drogę od naszych początków w 1994 roku. Nieustannie uczymy się i rozwijamy.
Oferta promocyjna

Możemy wszystko
07 / 12 / 2018
Możemy wszystko

Sprawdź promocje
klawisz