facebook telefon kontakowy
61 425 01 45

Plakaty, Bilbordy

Papier bluaback, whitebach, oraz fotograficzny doskonale nadają się do:

  • Reklam zewnętrzynch
  • Plakatów
  • Kalendarzy

Do wnętrza
Wnętrza nie wymagają stosowania papierów o podwyższonych parametrach i odporności na działanie czynników atmosferycznych.

Niemniej poprzez zastosowanie odpowiedniego, zazwyczaj grubszego materiału nadajemy naszej grafice szlachetności. Do wydruków we wnętrzach o bardzo wysokiej jakości wydruku stosujemy papiery powlekane. Citilighty, do podświetleń W zależności od potrzeb plakaty w formacie citilightów możemy drukować jedno- lub dwustronnie. Dwustronny zadruk, jak w przypadku backlightów, służy wydobyciu z naszej grafiki żywych i pełnych barw przy podświetleniu od wewnątrz. W zależności więc od zastosowania będziemy stosować papier do podświetleń o grubości 170 gr., który zapewnia optymalną sztywność grafiki oraz odpowiednie rozproszenie światła.

Na billboardy
W aplikacjach zewnętrznych używa się papieru zwanego od charakterystycznego niebieskiego powleczenia spodniej strony Blue Back Side. Ponieważ przy skrajnych warunkach pogodowych, zwłaszcza przy dużej wilgotności powietrza papier przyjmuje wodę i nasiąka, spodnia, niebieska warstwa ma za zadanie trwale izolować naszą grafikę od poprzednich ekspozycji.

cztery Powody
dla których warto wybrać nasze usługi
Praca jest naszą pasją

Budujemy marki, produkty oraz usługi odkrywając bezkres kreatywności.
Szybka realizacja

Działamy szybko i elastycznie, zawsze dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów.
Wieloletnie doświadczenie

Przeszliśmy daleką drogę od naszych początków w 1994 roku. Nieustannie uczymy się i rozwijamy.
Oferta promocyjna

Zaproszenia Ślubne
07 / 12 / 2018
Zaproszenia Ślubne

Sprawdź promocje