facebook telefon kontakowy
61 425 01 45

Kontakt

Firma Copypoint
Z. Ławniczek
Św. Wawrzyńca 29
62-200 Gniezno
NIP: 784-111-28-24
Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 7.30-18.00
Sob: 9.00-14.00

Dział handlowy
Agata Gromadzka
Tel: 608 611 804
agromadzka@copypoint.pl
Katarzyna Papierska:
kpapierska@copypoint.pl
Dział graficzny:
Tel: 664 959 699

grafik@copypoint.pl
copypoint@copypoint.pl

 

telefon kontaktowy

61 425 01 45

664 959 699

napisz do nas e-mail:
copypoint@copypoint.pl

Zamówienia wielkoformatowe druk CAD:
wielkiformat@copypoint.pl

Formularz zapytania


Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.
Treść wiadomości
cztery Powody
dla których warto wybrać nasze usługi
Praca jest naszą pasją

Budujemy marki, produkty oraz usługi odkrywając bezkres kreatywności.
Szybka realizacja

Działamy szybko i elastycznie, zawsze dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów.
Wieloletnie doświadczenie

Przeszliśmy daleką drogę od naszych początków w 1994 roku. Nieustannie uczymy się i rozwijamy.
Oferta promocyjna

Zaproszenia Ślubne
07 / 12 / 2018
Zaproszenia Ślubne

Sprawdź promocje

Druk cyfrowy, banery reklamowe i nie tylko!

Chcesz wyróżnić się na tle konkurencji? Masz fantastyczny pomysł na gadżety reklamowe i szukasz drukarni w Gnieźnie, która podejmie się szybkiej realizacji Twojego projektu? Jesteś w dobrym miejscu! Oferujemy wysokiej jakości usługi w zakresie druku cyfrowego, offsetowego czy oklejania witryn sklepowych, nadając kształt najróżniejszym zleceniom firm z Poznania, Gniezna, Bydgoszczy.

Pasjonaci od reklamy w Gnieźnie

Copypoint to zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy nie obawiają się wyzwań. Dbamy o wysoką jakość usług, w pełni angażując się we wszystkie projekty. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niezwykle ważne jest nawiązanie dobrej komunikacji z Klientem, który przychodzi do nas z pewnym pomysłem, szukając porady, jak najlepiej byłoby to wszystko wprowadzić w życie. Do powierzonych nam zadań podchodzimy indywidualnie, z uwagą i otwartością, służąc radą oraz dzieląc się swoim doświadczeniem. Każde zlecenie prowadzimy od początkowego etapu aż do samego montażu z wykorzystaniem różnego typu konstrukcji reklamowych.

Druk cyfrowy i wielkoformatowy w Gnieźnie

Dzięki pasji, nieustannemu zdobywaniu wiedzy oraz rozwijaniu się mamy bardzo duże doświadczenie w zakresie druku cyfrowego i offsetowego. W drukarni w Gnieźnie realizujemy projekty, takie jak ulotki, wizytówki, plakaty, katalogi, etykiety, a także zlecenia niestandardowe. Planujesz ślub lub bardzo ważne dla Twojej firmy przyjęcie biznesowe? Z myślą o takich sytuacjach proponujemy druk eleganckich zaproszeń. W naszej ofercie znajdziesz także wysokiej jakości druk wielkoformatowy. Proponujemy wykonanie tanich i efektownych banerów reklamowych oraz bilbordów z indywidualnie dobraną grafiką, w dowolnych rozmiarach, kolorach. Wolisz baner odblaskowy lub pomysłową flagę z logo Twojej firmy w Poznaniu czy Bydgoszczy? To żaden problem!

Folia reklamowa na samochód i nie tylko!

Każdą lokalizację można zamienić na doskonałą reklamę lub przekazanie ważnych informacji. Dotyczy to m.in. oklejania pojazdów oraz witryn sklepowych. Potrzebujesz wysokiej jakości folii reklamowej na swój samochód lub inne miejsce? Dla naszych specjalistów z Gniezna to żaden problem! Każdy sklep, salon, biuro ma wiele powierzchni. Warto wykorzystać je w kreatywny sposób, aby stworzyć wizerunek firmy, który pozostanie w pamięci odwiedzających na dłużej. Wykonujemy tablice reklamowe o różnej treści, gotowe do umieszczenia na drzwiach, stojakach, fasadach budynków, jak również systemy wystawiennicze do różnego zastosowania.

Litery 3D, nadruk na tkaninach, gadżety reklamowe

W naszej drukarni w Gnieźnie gwarantujemy również szybkie realizacje innego typu zleceń, takich jak litery przestrzenne czy nadruk na tkaninach. Napisy 3D z pewnością znajdą zastosowanie na ścianach wewnętrznych, fasadach, a także w formie wolnostojących konstrukcji. Odpowiednio dobrany styl, kolory lub dodatkowe oświetlenie z pewnością sprawią, że Twoi Klienci zwrócą na nie uwagę. A może wolisz bardziej nieszablonowe rozwiązania? Pomysłowy obraz na płótnie albo nadruk na specjalnym materiale? Jesteśmy otwarci na najróżniejsze propozycje. 

Masz projekt, który chcesz zrealizować? Odpowiemy na wszelkie pytania, doradzimy, a przede wszystkim nadamy realny kształt Twojemu pomysłowi! Zapraszamy do kontaktu!