facebook telefon kontakowy
61 425 01 45

Folia

Wykorzystywana jest do wyklejania płaskich powierzchni reklamowych jak:

  • Witryny
  • Pleksa/PCV
  • Szyby/Okna/Drzwi
  • Plandeki
  • Meble
  • Samochody
  • PANELE SZKLANE

Możliwość wycinania dowolnych kształtów i rozmiarów, co powoduje dodatkowe możliwości wykorzystania folii w reklamie.

One Way Vision jest folią okienną z naniesioną reklamą przez którą widoczność jest tylko w jedną stronę. Wykorzystywana w reklamach witryn sklepowych, autobusach lub samochodach. Specjalna folia do aplikacji okiennych i umieszczania grafiki na szybie. Dzięki setkom niewielkich otworów, czyli perforacji możliwe jest przenikanie światła i obrazu z obszaru jaśniejszego do ciemniejszego. Grafika wysłania wnętrze, prezentując obraz dla osób znajdujących się na zewnątrz, a osobom znajdującym się od tylnej strony wydruku umożliwiaj wzrokowy kontakt ze światem zewnętrznym. Powszechnie stosowana przy reklamach na pojazdach. Folie posiadaj atest oraz niezbędne wymogi do aplikacji na szybach pojazdów.

Folia Monomeryczna to ekonomiczna folia przeznaczona do ogólnego zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego. Do krótko i średniookresowych aplikacji na równych powierzchniach. Występuje w wersji błyszczącej lub matowej oraz przezroczystej.

Zastosowanie: tablice reklamowe, szyldy, płaskie powierzchnie samochodów, witryny sklepowe, dekoracje mebli i ścian.

Do zastosowań zewnętrznych zaleca się stosowanie laminatu stałego z filtrem UV zabezpieczającego przed promieniowaniem słonecznym niekorzystnie wpływającym na trwałość kolorów. Stałe laminowanie to naniesienie dodatkowej powłoki zabezpieczającej również przed uszkodzeniami mechanicznymi podczas aplikacji i użytkowaniu.

Folia Wylewana jest wytrzymała, rozciągliwa i odporna na warunki atmosferyczne (trwałość do 10 lat). Zalaminowane idealnie nadają się do aplikacji na powierzchnie z przetłoczeniami czy z wystającymi elementami jak np. nity, śruby idealna folia do wyklejanai powierzchni samochodowych.

Folia Odblaskowa

Folie ploterowe przeznaczone do wycinania przy użyciu ploterów tnących elementów mających szerokie zastosowanie w branży reklamowej (okna wystawowe, naczynia szklane, grafika banerowa i plandekowa), tworzeniu oznaczeń (np. tabliczki znamionowe, opisy), aranżacji wnętrz (np. dekoracje ścienne, okienne w tym witraże) oraz wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba ograniczenia przezierności szkła (karetki pogotowia, toalety, pomieszczenia służbowe). Oferujemy folie w szerokiej gamie kolorów (łącznie z bezbarwnym), wzorów ( np. efekt piaskowanego szkła) oraz metalizowane o lustrzanym połysku. Większość folii ploterowych jest odporna na warunki atmosferyczne oraz posiadają dodatkową ochronę przed promieniami UV dlatego mogą być z powodzeniem stosowane w zewnętrznych aplikacjach zarówno krótko, średnio jak i długoterminowych.

cztery Powody
dla których warto wybrać nasze usługi
Praca jest naszą pasją

Budujemy marki, produkty oraz usługi odkrywając bezkres kreatywności.
Szybka realizacja

Działamy szybko i elastycznie, zawsze dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów.
Wieloletnie doświadczenie

Przeszliśmy daleką drogę od naszych początków w 1994 roku. Nieustannie uczymy się i rozwijamy.
Oferta promocyjna

Zaproszenia Ślubne
07 / 12 / 2018
Zaproszenia Ślubne

Sprawdź promocje

Druk cyfrowy, banery reklamowe i nie tylko!

Chcesz wyróżnić się na tle konkurencji? Masz fantastyczny pomysł na gadżety reklamowe i szukasz drukarni w Gnieźnie, która podejmie się szybkiej realizacji Twojego projektu? Jesteś w dobrym miejscu! Oferujemy wysokiej jakości usługi w zakresie druku cyfrowego, offsetowego czy oklejania witryn sklepowych, nadając kształt najróżniejszym zleceniom firm z Poznania, Gniezna, Bydgoszczy.

Pasjonaci od reklamy w Gnieźnie

Copypoint to zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy nie obawiają się wyzwań. Dbamy o wysoką jakość usług, w pełni angażując się we wszystkie projekty. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niezwykle ważne jest nawiązanie dobrej komunikacji z Klientem, który przychodzi do nas z pewnym pomysłem, szukając porady, jak najlepiej byłoby to wszystko wprowadzić w życie. Do powierzonych nam zadań podchodzimy indywidualnie, z uwagą i otwartością, służąc radą oraz dzieląc się swoim doświadczeniem. Każde zlecenie prowadzimy od początkowego etapu aż do samego montażu z wykorzystaniem różnego typu konstrukcji reklamowych.

Druk cyfrowy i wielkoformatowy w Gnieźnie

Dzięki pasji, nieustannemu zdobywaniu wiedzy oraz rozwijaniu się mamy bardzo duże doświadczenie w zakresie druku cyfrowego i offsetowego. W drukarni w Gnieźnie realizujemy projekty, takie jak ulotki, wizytówki, plakaty, katalogi, etykiety, a także zlecenia niestandardowe. Planujesz ślub lub bardzo ważne dla Twojej firmy przyjęcie biznesowe? Z myślą o takich sytuacjach proponujemy druk eleganckich zaproszeń. W naszej ofercie znajdziesz także wysokiej jakości druk wielkoformatowy. Proponujemy wykonanie tanich i efektownych banerów reklamowych oraz bilbordów z indywidualnie dobraną grafiką, w dowolnych rozmiarach, kolorach. Wolisz baner odblaskowy lub pomysłową flagę z logo Twojej firmy w Poznaniu czy Bydgoszczy? To żaden problem!

Folia reklamowa na samochód i nie tylko!

Każdą lokalizację można zamienić na doskonałą reklamę lub przekazanie ważnych informacji. Dotyczy to m.in. oklejania pojazdów oraz witryn sklepowych. Potrzebujesz wysokiej jakości folii reklamowej na swój samochód lub inne miejsce? Dla naszych specjalistów z Gniezna to żaden problem! Każdy sklep, salon, biuro ma wiele powierzchni. Warto wykorzystać je w kreatywny sposób, aby stworzyć wizerunek firmy, który pozostanie w pamięci odwiedzających na dłużej. Wykonujemy tablice reklamowe o różnej treści, gotowe do umieszczenia na drzwiach, stojakach, fasadach budynków, jak również systemy wystawiennicze do różnego zastosowania.

Litery 3D, nadruk na tkaninach, gadżety reklamowe

W naszej drukarni w Gnieźnie gwarantujemy również szybkie realizacje innego typu zleceń, takich jak litery przestrzenne czy nadruk na tkaninach. Napisy 3D z pewnością znajdą zastosowanie na ścianach wewnętrznych, fasadach, a także w formie wolnostojących konstrukcji. Odpowiednio dobrany styl, kolory lub dodatkowe oświetlenie z pewnością sprawią, że Twoi Klienci zwrócą na nie uwagę. A może wolisz bardziej nieszablonowe rozwiązania? Pomysłowy obraz na płótnie albo nadruk na specjalnym materiale? Jesteśmy otwarci na najróżniejsze propozycje. 

Masz projekt, który chcesz zrealizować? Odpowiemy na wszelkie pytania, doradzimy, a przede wszystkim nadamy realny kształt Twojemu pomysłowi! Zapraszamy do kontaktu!